“Dzika” siatkówka w ostrowieckiej hali. Ostrowieccy Kustosze Siatkówki w finale (zdjęcia)

W Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR trwa faza finałowa Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego. Do drugiej fazy rozgrywek awansowało 6 najlepszych zespołów spośród 13, które walczyły w eliminacjach – Progres Pawłowice i RaDaPa z grupy A, Cerrad SMS Starachowice i Neptun Ożarów z grupy B oraz Kustosze Siatkówki i Top Clean z grupy C. W wielkim finale Cerrad SMS Starachowice pokonał Kustoszy Siatkówki Ostrowiec Św. 3:0. W finale pocieszenia Top Clean Ostrowiec Św. lepszy od Neptuna Ożarów (3:0).

 

 

 

 

 

Wyniki fazy eliminacyjnej:

Grupa A

RaDaPa – Squad of Szewna 2:0 (25:14, 25:14)

Progres Pawłowice – Pasjonaci 2:0 (25:14, 25:9)

Squad of Szewna – Pasjonaci 0:2 (25:27, 22:25)

RaDaPa – Progres Pawłowice 0:2 (18:25, 17:25)

Progres Pawłowice – Squad of Szewna 2:0 (25:15, 25:18)

Pasjonaci – RaDaPa 1:2 (14:25, 25:23, 7:15)

Tabela grupy A:

1.Progres Pawłowice       3       6       6:0    150:91

2.RaDaPa                          3       5       4:3    148:124

3.Pasjonaci                       3       4       3:4    121:160

4.Squad of Szewna         3       3       0:6    108:150

 

Grupa B

Cerrad SMS Starachowice – Olimpia 2:0 (25:18, 25:17)

Neptun Ożarów – UKS „Lider” Kunów 2:0 (25:17, 25:15)

Olimpia – Neptun Ożarów 0:2 (16:25, 14:25)

Cerrad SMS Starachowice – UKS „Lider” Kunów 2:0 (25:15, 25:5)

UKS „Lider” Kunów – Olimpia 0:2 (14:25, 20:25)

Neptun Ożarów – Cerrad SMS Starachowice 0:2 (13:25, 20:25)

Tabela grupy B:

1.Cerrad SMS Starachowice     3       6       6:0    150:88

2.Neptun Ożarów                       3       5       4:2    133:112

3.Olimpia                                     3       4       2:4    115:134

4.UKS „Lider” Kunów               3       3       0:6    86:150

 

Grupa C:

Top Clean – Endriu Skład 1:2 (21:25, 25:21, 14:16)

Ekonomik – WKS 2:0 (25:7, 25:5)

Kustosze Siatkówki – Endriu Skład 2:1 (25:18, 22:25, 15:7)

Top Clean – Ekonomik 2:0 (25:17, 25:14)

WKS – Kustosze Siatkówki 0:2 (10:25, 14:25)

Endriu Skład – WKS 2:0 (25:8, 25:4)

Kustosze Siatkówki – Top Clean 2:1 (25:22, 16:25, 15:10)

Endriu Skład – Ekonomik 0:2 (26:28, 17:25)

Ekonomik – Kustosze Siatkówki 0:2 (22:25, 19:25)

WKS – Top Clean 0:2 (11:25, 5:25)

Tabela grupy C:

1.Kustosze Siatkówki       4       8       8:2    218:172

2.Top Clean                       4       6       6:4    217:165

3.Ekonomik                      4       6       4:4    175:155

4.Endriu Skład                 4       6       5:5    205:172

5.WKS                                4       4       0:8    64:200

 

Wyniki fazy finałowej:

 

Grupa D:
Progres Pawłowice – Kustosze Siatkówki 2:1 (17:25, 25:20, 15:12)
Kustosze Siatkówki – Neptun Ożarów 2:0 (25:18, 25:23)
Neptun Ożarów – Progres Pawłowice 2:0 (26:24, 25:22)

Tabela grupy D:

1.Kustosze Siatkówki     2       3       3:2    107:98

2.Neptun Ożarów           2       3       2:2    92:96

3.Progres Pawłowice     2       3       2:3    103:108

 

Grupa E

Cerrad SMS Starachowice – RaDaPa 2:0 (25:10, 25:12)
RaDaPa – Top Clean 0:2 (12:25, 11:25)
Top Clean – Cerrad SMS Starachowice 0:2 (15:25, 18:25)

Tabela grupy E:

1.Cerrad SMS Starachowice    2       4       4:0    100:55

2.Top Clean                                2       3       2:2    83:73

3.RaDaPa                                    2       2       0:4    45:100       

 

Mecz o 3 miejsce

Neptun Ożarów – Top Clean 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)

 

Mecz o 1 miejsce

Kustosze Siatkówki – Cerrad SMS Starachowice 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)

Końcowa kolejność:

1.Cerrad SMS Starachowice

2.Kustosze Siatkówki Ostrowiec Św.

3.Top Clean Ostrowiec Św.

4.Neptun Ożarów

5-6.Progres Pawłowice, RaDaPa Ostrowiec Św.

 

Składy najlepszych drużyn:

Cerrad SMS Starachowice: Krystian Wrzesień, Maciej Kosowski, Konrad Reczyński, Karol Strabanik, Kacper Zieja, Daniel Rabcia, Artur Dudek, Szymon Wojtan, Karol Wróblewski, Arkadiusz Siwiec, Tomasz Staszałek, Kamil Młynarczyk.

Kustosze Siatkówki: Jakub Majewski, Wojciech Wojtyczka, Amadeusz Mazur, Norbert Pater, Karol Rzegocki, Wiktor Filipowski, Kornel Kopyś, Wojciech Żelazowski.

Top Clean: Aneta Borowiec, Kamil Radosz, Oliwia Lewińska, Zuzanna Urbańska, Michał Bednarski, Jakub Zakrzewski, Tomasz Kozieł, Szymon Krajewski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *