Zamknij

Mecz o Okręgowy Puchar Polski ze Zdrojem Busko rozegrany zostanie w Ostrowcu

11:19, 26.02.2019 Aktualizacja: 11:53, 26.02.2019
Skomentuj

Zaplanowany pierwotnie na niedzielę, 3 marca, mecz piłkarzy KSZO 1929 w ramach Okręgowego Pucharu Polski w Busku-Zdroju zostanie ostatecznie rozegrany na głównej płycie stadionu w Ostrowcu Świętokrzyskim w najbliższą sobotę, 2 marca, o godz. 13.
?php>

Zmiana miejsca rozegrania podyktowana jest stanem murawy w Busku - Zdroju. Stawką meczu jest awans do ćwierćfinału rozgrywek. 

?php>

W sobotę kasy klubowe będą czynne od godz. 11. Bilet na mecz kosztuje 5 zł. Zakup karnetu w cenie 70 zł na 8 meczów ligowych upoważnia także do wejścia na meczu pucharowy ze Zdrojem Busko. Mecz odbędzie się nie w warunkach imprezy masowej. Bezpłatne wejście na mecz ma młodzież do 12 roku życia i osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności po okazaniu legitymacji. 

(Dariusz Kisiel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%