?Chreptowicz? pomaga nauczycielowi z ?Bronka?

Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza zawsze ochoczo włącza się w niesienie pomocy ludziom, którzy w różnych momentach swojego życia potrzebują wsparcia i ludzkiej życzliwości. Tym razem, w tłusty czwartek, społeczność ?Chreptowicza? wspierała akcję mającą na celu pomoc w leczeniu nauczyciela z LO Nr III, Szymona Pająka.


Pod hasłem ?Chreptusy? dla ?Bronka? samorząd uczniowski wraz ze swym opiekunem Iwoną Styczeń zorganizował kiermasz pączków, babeczek, ciast i przeróżnych słodkości. W przygotowanie tej kulinarnej, a przede wszystkim ze szczytnym celem uczty zaangażowane były wszystkie klasy, które własnoręcznie upiekły przeróżne smakołyki. Dochód ze sprzedaży przepysznych ciast, zjadanych z wielkim apetytem ?na zdrowie? pana Szymona Pająka, w całości zostaną przeznaczone na dalsze leczenia nauczyciela.
Podobnie będzie z drugą inicjatywą, której pomysłodawcą jest dyrektor szkoły Sławomir Miszczuk. Już dziś, 4 marca, w Dzień Patrona liceum, przeprowadzona zostanie akcja charytatywna, ale w zupełnie innej formie, i można nawet dodać, że dość oryginalnej.
Do pozyskanych z akcji funduszy na leczenie nauczyciela z ? Bronka? wszyscy z ?Chreptowicza?: nauczyciele, uczniowie z rodzicami i pracownicy niepedagogiczni, dołączają życzenia szybkiego powrotu do zdrowia!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *