Logistycy THM na Warsaw Pack 2019 (zdjęcia)

Uczniowie ZS Nr 3 z klasy o kierunku technik logistyk wzięli udział w Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie.
Jak informuje nas Katarzyna Pastuszka – nauczyciel przedmiotów zawodowych w THM, Warsaw Pack to specjalistyczne wydarzenie skupiające wszystkie gałęzi branży opakowaniowej. Targi podzielone zostały na: strefę techniki pakowania, strefę automatyki, strefę materiałów, strefę druku i etykiet, strefę logistyki i magazynowania, strefę display oraz szeroko pojętą strefę opakowań.


-Podczas tego specjalistycznego wydarzenia uczniowie mieli możliwość zapoznania się z szeroką ofertą opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych, opakowań transportowych, przemysłowych oraz całej logistyki wewnątrz magazynowej jak i transportowej.
Nie zabrakło także maszyn wytwarzających opakowania i maszyn pakujących, szerokiej gamy etykiet i maszyn etykietujących ? mówi K.Pastuszka. -Dzięki uczestnictwu w targach młodzież wzbogaciła swoją wiedzę praktyczną z zakresu ogólnie pojętych opakowań, magazynowania i transportu wewnątrzzakładowego.


Młodzi logistycy zapoznali się z najnowszymi trendami rynkowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie techniki pakowania, chętnie korzystając ze wsparcia merytorycznego liderów w/w branż. Największą uwagę przykuły opakowania przyjazne środowisku, tj. opakowania biodegradowalne i ciekawe rozwiązania ekologicznych opakowań tekturowych z recyklingu.
Opiekunami młodzieży oprócz K.Pastuszki były także nauczycielki przedmiotów zawodowych popularnego THM: Mariola Jabłońska i Ewa Kaleta.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *