?Perspektywy grają w piątki”

Na dwa piątki Klub ?Perspektywy? zaprasza na koncerty. W najbliższy wystąpi TAM TAM Project, zaś w kolejny Tomasz Żółtko. Początek godz. 20.
Liderem formacji TAM TAM Project jest Piotr Jackson Wolski uznany wirtuoz instrumentów perkusyjnych, który wypracował swój niepowtarzalny język muzyczny. Ma on na swoim koncie współpracę ze Staszkiem Sojką, czy Maanamem. Uprawia on różne gatunki muzyki: fusion, world music, jazz,house, reggae. TAM TAM Project daje mu duże pole do eksperymentowania nie tylko z muzyką, ale również z materią obrazu i słowa. Tłem do jazzowej improwizacji są afrykańskie rytmy, a także arabska czy romska melodyka. Wstęp 10 zł.


Z kolei w piątek 29 marca br o godz.20 w Klubie ?Perspektywy? zaśpiewa Tomasz Żółtko. To muzyk, kompozytor, poeta, teolog i publicysta, jedna z najbardziej barwnych i niekonwencjonalnych postaci współczesnej piosenki autorskiej. Usłyszymy utwory z najnowszej płyty ?Atrofia doczesności?, a także z poprzednich, m.in. jego największy przebój z lat 90., balladę ?Kochaj mnie i dotykaj?. Wstęp wolny. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *