Podział punktów w Świdniku. Piłkarze KSZO dwukrotnie wyrównali, a mecz kończyli w dziesięciu.. (wideo)

III liga piłkarska. Grupa IV. *Avia Świdnik – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 (1:1).

1:0 – Damian Mężyk, gol samobójczy

1:1 – Michał Grunt, 24 min.

2:1 – Piotr Prędota, 48 min.

2:2 – Damian Mężyk, 54 min.

Avia: Wójcicki – Orzędowski (kapitan), Dwórzyński, Kuliga, Kołodziej, Głaz (79.Koczon), Wójcik, Mroczek, Maluga (64.Białek), Dziedzic, Prędota (73.Darmochwał). Trener: Tomasz Bednaruk.

KSZO: Pietrasik – D.Cheba, Kardas, Mężyk, P.Cheba – Łokieć (66.Jedlikowski), Puton, Burzyński (85.Sarwicki), Smuczyński, Kapsa – Grunt (79.Rogozińśki). Trener: Marcin Wróbel.

Żółte kartki: Maluga, Kuliga, Wójcik – D.Cheba

Czerwona kartka: D. Cheba (83 min. za drugą żółtą)

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów). Widzów: 400.

Nasi piłkarze pechowo rozpoczęli mecz od samobójczego gola, ale na szczęście Michał Grunt, wykorzystując błąd bramkarza Avii, wyrównał. W I połowie obie jedenastki miały jeszcze okazję na podwyższenie rezultatu, ale zabrakło skuteczności.

Druga połowa rozpoczęła się, pisz wymaluj, tak jak pierwsza. Gospodarze objęli bowiem prowadzenie. Celnym trafieniem opisał się Prędota, który na gola zamienił podanie Wójcika. Nasz zespół, po raz drugi w meczu, doprowadził jednak do wyrównania. Stało się to po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym Avii. Najwięcej zimnej krwi zachował Damian Mężyk i było 2:2.

Ostatnie 10 minut nasza drużyna grała w osłabieniu po tym, jak za drugą żółtą kartkę czerwoną ukarany został Dominik Cheba. Pomarańczowo-czarni poradzili sobie. Grając w osłabieniu, nie dali sobie strzelić bramki i wywieźli ze Świdnika punkt, zachowując tym samym 7 pozycję w tabeli.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.