Włodzimierz Puton w barwach FC Southampton

Ostrowieccy fani kibicują w Anglii klubowi FC Southampton, w którym gra nasz reprezentacyjny obrońca Jan Bednarek.
Jeden z kibiców postanowił ufundować miły prezent dla najlepszego piłkarza sobotniego meczu KSZO- Soła Oświęcim, a mianowicie meczową koszulkę klubu z Southampton.
Zwołana przed meczem towarzyska komisja uznała, że na wyróżnienie z naszych zawodników zasługuje Włodzimierz Puton. Nasz nominalny środkowy pomocnik z musu zagrał na nietypowej dla siebie pozycji środkowego obrońcy i zwrócił uwagę kibiców na to, że nie popełnił ani jednego błędu. Koszulkę popularnych ?Świętych? przekazał naszemu piłkarzowi Tomasz Jasiński, który do niedawna jeszcze mieszkał w Southampton i na żywo oglądał spotkania Premier League.
-Gra na stoperze nie jest mi obca, bo występowałem jako środkow y obrońcy już w jesiennym meczu z Chełmianką Chełm ? mówi Włodzimierz Puton. ?Na pewno na tej pozycji jest większa odpowiedzialność w grze, bo z jednej strony trzeba trzymać linię, a z drugiej asekurować bocznych obrońców. Uważam, że przy straconej przez nas bramce Damian Mężyk był trzymany za koszulkę i ściągany do ziemi przez strzelca bramki dla Soły. Nie ma co jednak nad tym deliberować, bo też niczego nie zmienimy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *