Para od kawy

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali na gorącym uczynku dwoje mieszkańców powiatu ostrowieckiego w wieku 21 i 37 lat, sprawców kradzieży sklepowych.

-Zatrzymanie miało miejsce w dniu 28 marca 2019 r., ok. godz. 10, kiedy to policjanci zauważyli na jednej z ulic znaną im z przestępczej działalności parę, która w jednym z ostrowieckich marketów dokonała kradzieży różnego rodzaju kaw ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak się okazało, para ta ukradła 15 opakowań z kawami o łącznej wartości ponad 600 zł.

W toku prowadzonego postępowania ustalono, że ta sama para kilka dni wcześniej w innym markecie na terenie miasta dokonała kradzieży wkrętarki oraz 12 sztuk kawy. Łączna wartość strat została oszacowana na ponad 650 zł.

W dniu 29 marca 2019 r. sprawcy usłyszeli zarzuty dwóch kradzieży, do których się przyznali. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Para od kawy

  • 2 kwietnia 2019 at 20:21
    Permalink

    Wow zatrzymali o kawy, kiedy zatrzymacie wreszcie gościa od alarmów bombowych

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *