Zamknij

Piłkarze KSZO już w półfinale okręgowego Pucharu Polski!

22:06, 03.04.2019 Dariusz Kisiel
Skomentuj

Nie było niespodzianki. Trzecioligowi piłkarze KSZO pokonali dziś w Kielcach tamtejsze Orlęta 3:1 i awansowali do półfinału Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

Wszystkie bramki dla pomarańczowo-czarnych padły po przerwie. Zdobyli je: Bartłomiej Smuczyński w 52 min.,  Włodzimierz Puton w 68 min. z rzutu karnego i Maciej Miłek w 79 min.

Nasi piłkarze pucharowe zwycięstwo odnieśli jednak nie bez przygód. Do przerwy bowiem, po trafieniu Trojana, przegrywali, a ostatnie pół godziny spotkania występowali w dziesięciu po tym, jak Bartłomiej Smuczyński ujrzał za zagranie piłki ręką czerwoną kartkę.

KSZO zagrał w składzie: Frątczak - D.Cheba, Mężyk, Miłek, Ziółkowski (46.P.Cheba) - Bełczowski (80.Brociek), Rogoziński, Sarwicki (46. Puton). Dynarek (46.Smuczyński), Madej - Chrzanowski (65. Kapsa). Trener: Marcin Wróbel.