Powrót „Ich Troje”

Ich Troje to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny muzycznej. Wszyscy niewątpliwie pamiętają rok  2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam barwne wykonanie utworu ?Powiedz? zachwyciło  zgromadzoną publiczność i zapoczątkowało dobra passę zespołu. Grupa zyskała ogólnopolski rozgłos oraz wierną rzeszę fanów.

Zespół przez lata zagrał kilkaset koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą, sprzedał blisko 12 milionów płyt, a Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, aby koncerty były niezapomniane – na scenie pojawiło się już niemal wszystko :  balet, huśtawki, motocykle, a nawet deszcz.                                                                 

Show odbywające się na scenie porywało publiczność i zachęcało do wspólnej zabawy. Jednak jak to w życiu bywa, w końcu po latach tłustych i pobiciu przez Wiśniewskiego i zespół wszelkich rekordów, przyszły lata chudsze, które nieco przystopowały działania grupy. W 2017 roku do zespołu dołączyła młoda wokalistka  Agata Buczkowska, które tchnęła w grupę nowe życie i dodała powiewu świeżości. W składzie Michał, Jacek i Agata, po 9 latach od wydania ostatniego krążka, zespół nagrał nową płytę, album ?Pierwiastek z Dziewięciu? i wyruszył w trasę po klubach w całej Polsce, dając swoim słuchaczom dowód na to, że grupa cały czas istnieje, pracuje i ma się całkiem dobrze. Jak mówi sam Wiśniewski, Ich Troje wstaje z kolan. Godnie.

 Podczas koncertu usłyszymy największe hity takie jak ?A wszystko to??, ?Zawsze z Tobą chciałbym być? czy ?Powiedz?, a także wiele innych utworów. Z nowszych propozycji pojawią się ?Anioły?, oraz przepiękna ballada ?Idę po szkle?, a także utwór ?Czerń i Biel?  – do którego, na potrzeby teledysku,  Wiśniewski dał położyć się do trumny?

 Dojrzali chłopcy z 20-latką – to perfekcyjny mariaż tego, co w Ich Troje najlepsze ? fabularyzowanego, musicalowego popu z elementami rocka.

Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną ?Numery Twoich Przyjaciół 998 ? 112?.

Nie może Was tam zabraknąć!

Szczegóły:

https://www.facebook.com/atmacompl/

Bilety na koncerty już dostępne na: ebilet.pl, eventim.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl.

 

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Powrót „Ich Troje”

  • 9 kwietnia 2019 at 08:04
    Permalink

    Po co wrzucać na ostrowiecka.pl może lepiej na kielecka.pl albo w tytule napiszcie że w kielcach

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *