Siatkarki SMS KSZO awansowały do półfinałowego turnieju o wejście do II ligi

W miniony weekend w hali sportowej przy ulicy Żeromskiego rozegrano Turniej Ćwierćfinałowy Kobiet o Wejście do II Ligi.
Podopieczne Rafała Dytkowskiego i Iwony Kosiorowskiej swoje boje ćwierćfinałowe toczyły w ramach grupy VI, w której rywalizowały z takimi zespołami, jak SST Lubcza Racławówka, MUKS SOS Poprad Stary Sącz i SKS Szóstka TPS Biała Podlaska. Mamy świetne informacje, bo wraz z zespołem ze Starego Sącza nasza drużyna awansowała do półfi nału turnieju o wejście do II ligi. Już w piątek, nasz zespół, de facto złożony z juniorek, pokonał po walce, aczkolwiek dość pewnie ekipę z Białej Podlaskiej. W sobotę z kolei rozprawił się, także bez straty seta, z w pełni seniorską drużyną spod rzeszowskiej Lubczy Racławówki i w ten sposób bez względu na wynik trzeciego meczu z drużyną ze Starego Sącza zapewnił sobie awans do półfinałowego turnieju, na który udadzą się do Warszawy. Nic więc dziwnego, że w meczu z ?góralkami? nasi trenerzy dali pograć wszystkim zawodniczkom.


Nasza drużyna zagrała w składzie: Julia Zapała, Aneta Kasprowicz, Magdalena Surdy, Oliwia Błaszczyk, Daria Chomicz, Weronika Cuper, Anfisa Akulich, Karolina Stefańska, Emilia Piotrowska, Maja Gromczyk, Katarzyna Gałczyńska, Anastazjia Bazyk, Natalia Szymańska, Zuzanna Stachura. Trenerzy: Rafał Dytkowski i Iwona Kosiorowska.
Oto wyniki i tabela turnieju:
*SMS KSZO Ostrowiec Św. – Szóstka Biała Podlaska 3:0 (25:23, 25:10, 25:21) *Lubcza Racławówka – Poprad Stary Sącz 1:3 (14:25, 22:25, 25:22, 22:25) *Szóstka Biała Podlaska – Poprad Stary Sącz 0:3 (16:25, 16:25, 15:25) *SMS KSZO Ostrowiec Św. – Lubcza Racławówka 3:0 (25:22, 25:17, 25:23) *Lubcza Racławówka – Szóstka Biała Podlaska 3:0 (25:16, 25:16, 25:15) *Poprad Stary Sącz – SMS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:22, 25:14, 25:14).
1.MUKS SOS Poprad Stary Sacz                           3                  6               9:1
2.SMS KSZO Ostrowiec Św.                                  3                  5               6:3
3.SST Lubcza Racławówka                                    3                  4                4:6
4.SKS Szóstka TPS Biała Pod.                              3                   3                0:9

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *