Powraca ?Farben Lehre?

Już w piątek 27 kwietnia br. w ODS ?Malwa? zagra grupa ?Farben Lehre?, która zaprezentuje m.in. materiał z najnowszej płyty ?Stacja Wolność?.
Gościem koncertu będą ?Leśne Ludki?. Przedsprzedaż biletów prowadzi Studio Nagrań BAZA, os. Stawki 45 (ODS Malwa) oraz Pizzeria PRIMO, os. Ogrody 28.
?Farben Lehre? na najnowszym, już dwunastym studyjnym albumie największy akcent postawił na dynamikę i melodyjność, praktycznie wszystkich 15 utworów. Większość nowych tekstów stanowi bezpośrednie odniesienie do współczesnych realiów, a ? momentami słowa są naszą szczerą reakcją, tudzież odpowiedzią na wszystko, co spotykamy wokół i obserwujemy na każdym kroku. Sam tytuł ?Stacja Wolność? wyznacza konkretną płaszczyznę przekazu, w której kluczowe są takie hasła jak Prawda, Muzyka, Szacunek oraz tytułowa Wolność. Dla równowagi, oprócz typowo walczących, dynamicznych utworów, na płycie pojawiają się również bardziej liryczne i pozytywne w swojej wymowie kawałki, tzw. ?wisienki na smacznym torcie?, choć zdecydowanie nie przesłodzonym.
Istnieje rezerwacja mailowa biletów w cenie przedsprzedaży. W mailu należy podać: imię nazwisko, miasto koncertu i ilość biletów na adres mailowy: kalina. k666@wp.pl Bilety można też rezerwować telefonicznie – tel. 665 823 666

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *