Bielizna jej marek podbija świat. Chce skoncentrować produkcję w Ostrowcu Świętokrzyskim

Edyta Szczekocka, projektantka bielizny, która przed kilkoma tygodniami otrzymała dwie prestiżowe nagrody Polish Businesswomen Awards, rozważa przeniesienie całej produkcji, podbijających świat marek Me Seduce i Lume di Luna, do Ostrowca Świętokrzyskiego.
-Chcemy w Ostrowcu Św iętokrzyskim skoncentrować produkcję naszych flagowych marek bieliźniarskich, a także uruchomić kolejne działy np. logistykę. Stoimy przed wielkimi wyzwaniami, stąd potrzeba znalezienia większego lokalu, równocześnie rozpoznajemy możliwość pozyskania środków zewnętrznych na rozwój naszej firmy – przyznaje Edyta Szczekocka.


Jak na razie w Inkubatorze Przedsiębiorczości pracuje zespół, który skoncentrowany jest na produkcji bielizny erotycznej, m.in. marki Me Seduce, laureata prestiżowego wyróżnienia branżowego portalu XBiz Europe. Jesienią 2018 r. ogłoszono ją Marką Bielizny Roku 2018. Na przełomie lat 2018 i 2019 marka otrzymała dwie nominacje do amerykańskiej edycji nagrody Xbiz America, w kategorii: Marka Bielizny Roku oraz Kolekcja Bielizny Roku. Warto przy tym podkreślić, że w historii istnienia nagrody jeszcze żadna polska marka nie otrzymała nominacji.
– Nasze produkty prezentowaliśmy ostatnio na targach Curve w Las Vegas, a także podczas Lingerie Show Forum w Moskwie, więc obecnie skupiamy teraz całe nasze siły na realizację zamówień tam zawartych- słyszymy. Nie ukrywam zadowolenia z faktu, że uczestnictwo w imprezach wystawienniczych było możliwe, gdyż staliśmy się beneficjentem programu Go to Brand Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, którego celem jest wsparcie polskich marek na rynkach zagranicznych.
Edyta Szczekocka nie zamierza zwalniać, bowiem już zapowiada, że produkty erotyczne firmowane przez jej brandy pokaże w Paryżu i Nowym Jorku.
– Za Atlantykiem najbardziej spodobały się nasze piżamki z Lume di Luna, które stały się prawdziwym handlowym hitem. Amerykanie docenili jakość naszych produktów, stąd też po prawdziwym zalewie zamówień, zdecydowaliśmy się na zatrudnienie przedstawiciela fi rmy w Stanach Zjednoczonych – mówi Edyta Szczekocka.


Co do Moskwy, to powiem tylko jedno, jest szalona, także pod względem swoich preferencji co do bielizny erotycznej. Stąd za wschodnią granicę trafiają nasze najostrzejsze modele. Do kolejnych imprez targowych znów pieczołowicie się przygotowujemy, będziemy też szukać dotacji, aby móc promować nasze produkty.
Nic też dziwnego, że ekspansja marek bielizny erotycznej na rynki światowe spowodowała również wysypem nagród w Polsce. Edyta Szczekocka została laureatką nagrody Osobowość Sukcesu, zaś marka Me Seduce otrzymała statuetkę, jako lider najwyższej jakości bielizny erotycznej w konkursie Polish Businesswomen Awards magazynu ?Businesswoman & life?.
– Teraz chcemy mocniej zaistnieć w naszym kraju, bo okazuje się, że nasze produkty są bardziej znane zagranicą niż w Polsce. Uważam, że Polacy są gotowi na naszą ofertę- przyznaje.
Projektantka bielizny rozważa, aby to właśnie Ostrowiec Świętokrzyski był miejscem, skąd wysyłane były produkty do odbiorców na całym świecie.
– Jestem pozytywnie zaskoczona panującą tu atmosferą- mówi Edyta Szczekocka. Da się wyczuć, że samorząd jest otwarty na inwestorów. Do tego nie ma tu problemu z wykwalifikowanymi w przemyśle lekkim pracownikami, z których udało mi się stworzyć wspaniały zespół.
Przypomnijmy, że Edyta Szczekocka pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego. Początkowo jej firma działała jednak tylko na Śląsku, ale ostatecznie postanowiła wraz ze swym mężem Arkadiuszem przenieść część produkcji do Inkubatora Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. To tutaj teraz powstaje erotyczna bielizna takich marek Me Seduce, czy Lume di Luna.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *