Kpią z nas, a służby bezradne! Alarmy bombowe także przed maturą z matematyki

W ośmiu szkołach średnich na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, w których dzisiaj odbywa się matura z matematyki ogłoszono alarmy bombowe.

Podobnie jak wczoraj we wczesnych godzinach rannych szkoły otrzymały e-maile z informacją o podłożonych ładunkach wybuchowych. Funkcjonariusze policji przeszukali budynki szkół: LO Nr  II im. J. Chreptowicza, Zespół Szkół Nr III- THM, Zespół Szkół Nr I ?Ekonomik?, Niepubliczne Liceum im. St. Konarskiego, LO Nr I im. St. Staszica, Centrum Nauki i Biznesu ?Żak?, Technikum im. T. Kościuszki w ZDZ, a także Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, czyli dawnej ?Samochodówce?.

? Podobnie jak wczoraj funkcjonariusze bardzo dokładnie przeszukali budynki, w których rzekomo miały być ładunki wybuchowe ? informuje oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim Ewelina Wrzesień. Podobne informacje otrzymały placówki oświatowe na terenie całego kraju.

W powiecie opatowskim e-mail o podłożonym ładunku wybuchowym przyszedł do ZS Nr 1 w Opatowie oraz do Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. E. Szylki w Ożarowie.

Dzisiejsze matury z matematyki odbywają się we wszystkich placówkach.

Jak długo jeszcze będziemy terroryzowani fałszywymi alarmami bombowymi?

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Kpią z nas, a służby bezradne! Alarmy bombowe także przed maturą z matematyki

  • 07/05/2019 at 13:03
    Permalink

    Służby się ośmieszają. Wielkie gęby do opowiadania o silnym państwie a w praktyce dziadostwo.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *