Najmłodsze fitnesski Black&White w europejskiej elicie!

Na rozgrywanych w Serbii Mistrzostwach Europy w Fitness Dzieci startowały najmłodsze zawodniczki ostrowieckiego Black&White.
Odniosły kolejny sukces, potwierdzając przynależność od lat do europejskiej elity. Cztery nasze zawodniczki znalazły się bowiem w finałach zawodów.
W kategorii wiekowej do 10 lat 5 miejsce zajęła Blanka Walczyk.

W kategorii wiekowej do 11 lat obie nasza fitesski znalazły się tuż poza finałem. Na 7 miejscu uplasowała się bowiem Zuzanna Jarecka, a na 8 Jagoda Strzębska.
W grupie wiekowej do lat 12 Gabriela Klepacz uplasowała się z kolei tuż poza podium, zdobywając 4 miejsce. W tej samej kategorii wiekowej Natalia Bugajska była 5. W grupie do lat 13 Alicja Sulik wywalczyła 6 miejsce.
Najwięcej medali wywalczyły zawodniczki ze Słowacji i Węgier.
Wyjazd na mistrzostwa Europy był możliwy dzięki wsparciu gminy Ostrowiec, a także firm 5D Sp zo.o. oraz Scorpion.