Pięściarze KSZO w rozjazdach

W Hali Sportowej przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju został rozegrany II Memoriał Józefa Grudnia.
Dzięki działaniom zarządu i przychylności oraz współpracy władz samorządowych nastąpiło oficjalne nadanie nazwy Hali Sportowej im. Józefa Grudnia, mistrza olimpijskiego w boksie z Tokio 1964. Została również odsłonięta tablica upamiętniająca osobę Józefa Grudnia. Na turnieju w Busku nie mogło zabraknąć ostrowieckich pięściarzy.
W oficjalnym turnieju walczyli w kategorii seniorów w wadze do 60 kg Kamil Surowiec pokonał jednogłośnie na punkty Jakub Surmę ze Skalnika Wiśniówka, a w wadze do 81 kg Damian Kaczorowski przegrał nie jednogłośnie na punkty z Kamilem Lamczykiem z Ring Busko-Zdrój. W Busku trener Wojciech Surowiec nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych. Z kolei w minioną sobotę pięściarze KSZO odbyli kolejną sesję bardzo wymagających sparingów w Skarżysku i Radomiu. W tym sezonie w okresie startowym praktycznie co tydzień nasi zawodnicy walczą. W ten sposób przygotowują się do kluczowych imprez bokserskich w drugiej części roku: mistrzostw Polski młodzików, młodzieżowców i seniorów.