Pierwsze ruchy kadrowe w piłkarskim KSZO

-Odpoczywamy do końca czerwca. Ruszamy z treningami 3 lipca, mamy jednego pozyskanego zawodnika, Marcina Kaczmarka ? mówi trener, Marcin Wróbel.– Na pewno będą wzmocnienia na przyszły sezon. Nie ukrywajmy ? wszystko zależy od sytuacji finansowej. Na ten moment chcielibyśmy ogrywać lokalnych chłopaków. Będzie to z korzyścią i dla nas i dla klubów z niższych lig.
Z zespołem pożegnali się niektórzy zawodnicy. Do Łysicy Bodzentyn przeniósł się kapitan drużyny Radosław Kardas, do ŁKS Łagów Filip Rogoziński, a Marcin Dynarek szuka klubu. Nie wiadomo, czy w KSZO będzie też grał bramkarz Dorian Frątczak, który jest testowany przez Garbarnię Kraków.


Miniony tydzień ? jak już wizowaliśmy ? był wyjątkowy dla naszego pomocnika, Fabiana Burzyńskiego, który w Boże Ciało stanął na ślubnym kobiercu. Życzymy mu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Tego samego życzyli obecni na weselu piłkarze wraz z trenerem i kierownictwem klubu. Co ciekawe, w drodze do i z świątyni najmłodsi piłkarze KSZO utworzyli przed parą młodych efektowny szpaler.
Po powrocie z urlopów 3 lipca nasi piłkarze pierwsze spotkania sparingowe rozegrają 10 lipca w Lublinie z Motorem i 13 lipca w Ostrowcu ze Stalą Stalowa Wola.


Tymczasem W Barcicach na Małopolsce, na stadionie miejscowej Barciczanki, rozegrano makroregionalne finały Regions Cup. W ekipie województwa świętokrzyskiego występowało czterech piłkarzy KSZO: Damian Mężyk, Kamil Bełczowski, Filip Rogoziński i Mateusz Madej. W swoim pierwszym meczu drużyna Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej zremisowała z Lublinem 1:1 (1:1). W drugim meczu Podkarpacki ZPN pokonał Świętokrzyski ZPN 1:0 i nasza drużyna w ten sposób straciła szanse awansu do turnieju finałowego bez względu na rezultat niedzielnego meczu z Małopolskim ZPN, który nasz zespół przegrał aż 0:7.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *