Zamknij

Stal Stalowa Wola - KP KSZO 1929 2:1 w kolejnym meczu sparingowym naszych piłkarzy

13:06, 13.07.2019 Dariusz Kisiel Aktualizacja: 13:08, 13.07.2019
Skomentuj

Drugoligowa Stal Stalowa Wola pokonała w meczu sparingowym rozgrywanym na stadionie Sanu na stalowowolskich Piaskach nasz trzecioligowy KP KSZO 2:1 (1:0).

Gole dla "Stalówki" zdobyli Michał Fidziukiewicz w 37 i Michał Płonka w 58 min. Trafieniem dla KSZO popisał się w 88 min. Fabian Burzyński, który sfinalizował akcję Jakuba Chrzanowskiego.

-Szkoda, że daliśmy się zaskoczyć pod koniec I połowy, w której piłkarze Stali posiadali optyczną przewagę - komentuje trener, Marcin Wróbel. -Z kolei w II połowie, kiedy inicjatywa była po naszej stronie błąd w środkowej strefie kosztował nas utratę drugiego gola. Mieliśmy swoje sytuacje podbramkowe, ale brakowało nam precyzji pod bramką rywala. Dążyliśmy jednak do strzelenia bramki i zostaliśmy wynagrodzeni w końcówce spotkania, kiedy to z podania Jakuba Chrzanowskiego mierzonym strzałem Fabian Burzyński zdobył kontaktowego gola.

Zespoły wystąpiły w składach:

Stal Stalowa Wola

I połowa: Konefał (Kalinowski) ? Waszkiewicz, Witasik, Szifer, Sobotka ? Marut, Pietras, Stelmach, Wójcik ? Dadok ? Fidziukiewicz.

II połowa: Kalinowski (Siudak) ? Stępniowski, zawodnik testowany, Śpiewak, zawodnik testowany ? Mistrzyk, Mroziński, Jopek, Michalik, Płonka, Piotrowski (Wojtak).

KP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

I połowa: Pietrasik - Kapsa, Miłek, Mężyk, Ziółkowski - Uciński, Kutera, Więcek, Kaczmarek - Peda, Zawiślak.

II połowa: Lipiec -D.Cheba, Mężyk, Tymoszenko, Łokieć - Bełczowski, Imiołek, Burzyński, Nogaj - Smuczyński, Chrzanowski.