Zrzutka na remont sali teatralnej i zakup sprzętu audiowizualnego w ostrowieckiej SMS

Wokół budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego przeprowadzono modernizację ogrodzenia. Wymieniono przęsła na około 120-metrowym odcinku wzdłuż ulicy Żeromskiego. Teraz dyrekcja szkoły, za pośrednictwem jednego z portali, organizuje środki w wysokości 50 tys. zł, które pozwolą na modernizację sali teatralnej i zakup profesjonalnego sprzętu audiowizualnego.


Szkoła Mistrzostwa Sportowego funkcjonuje od 2012 roku. Kształci w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego i Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w takich dyscyplinach, jak pływanie, piłka wodna, piłka siatkowa, piłka nożna, piłka ręczna i lekka atletyka. Uczniowie osiągają sukcesy zarówno sportowe, jak i dydaktyczne. Szkoła mieści się jednak w budynku z lat 50-tych XX wieku. Dyrekcja stara się przywrócić mu blask.


Marzeniem społeczności szkolnej jest kompleksowa modernizacja sali teatralnej. Na podstawowe prace remontowe pieniądze zabezpieczył powiat, jednak dyrekcja chce znacznie rozszerzyć zakres działań i wyposażyć to miejsce w profesjonalny sprzęt audiowizualny i scenę z prawdziwego zdarzenia.
Dobrowolne datki można wpłacać na konto Rady Rodziców ZSOMS w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Żeromskiego 5, Nr konta: 77 85070004 2001 00044860 0001 z dopiskiem ZRZUTKA. Na portalu facebookowym szkoły dyrekcja będzie na bieżąco pokazywać stan prac i wysokość poniesionych wydatków.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *