Sebastian Murawski nowym stoperem KSZO?

Jak już informowaliśmy, w piłkarskim KSZO jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań nasz zespół wzmocnili Marcin Kaczmarek i Tomasz Persona. KSZO podpisał również umowę z nowym bramkarzem, Pawłem Lipcem. Zawodnik ma 24 lata i mierzy 190 cm wzrostu. Nowym zawodnikiem KSZO został 30-letni Tomasz Chałas – rosły, mierzący 185 cm wzrostu napastnik. Do zespołu powrócili wychowankowie – Damian Nogaj i Mateusz Mąka. Damian ? jak za dawnych lat – zagra na skrzydle, a Mateusz na środku pomocy pomarańczowo-czarnej jedenastki KSZO. Piłkarzem KSZO został także 20-letni Jan Imiołek ? środkowy, mierzący 177 cm wzrostu pomocnik. To wychowanek Juniora Radom, który – co ciekawe – grał nawet w zespole juniorskim AC Chievo Verona.
W minionym tygodniu KSZO testował dwóch, kolejnych zawodników. Mowa o 21-letnim pomocniku Dominiku Zawadzkim, ostatnio grającym w Puszczy Niepołomice i ROW 1964 Rybnik. Mowa także o 19-letnim obrońcy Patryku Rząsie, synie Tomasza ? byłego reprezentacyjnego piłkarza. Patryk po okresie juniorskiej gry w Lechu Poznań występował w rezerwach poznańskiej Lokomotywy i Sokole Pniewy. Jak się dowiedzieliśmy, obu tym graczom KSZO podziękował już za odbyte testy.
Wydaje się, że teraz największe szanse na zostanie nowym piłkarzem pomarańczowo-czarnego klubu ma 25-letni obrońca Sebastian Murawski, który w tym tygodniu pojawi się na zajęciach w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mierzący blisko 185 cm wzrostu Sebastian jest wychowankiem Gryfa Kamień Pomorski. Występował w Pogoni Szczecin, a później w takich klubach, jak Chrobry Głogów, Rozwój Katowice, Wisła Puławy. W ciągu ostatniego sezonu reprezentował barwy Świtu Skolwin i Stomilu Olsztyn. Piłkarz ma na koncie cztery występy w ekipie szczecińskiej Pogoni w Ekstraklasie.
A co z testowanym od początku przygotowań do sezonu ukraińskim piłkarzem, Ilją Tymoszenko? Wrócił na Ukrainę, by sfinalizować sprawy, związane z uzyskaniem wizy pobytowej w Polsce. Jeśli sfinalizuje, klub czeka jeszcze procedura wypełnienia formalności, dotyczących zatrudnienia pracownika spoza Unii Europejskiej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *