Trzech nowych zawodników w zespole piłki ręcznej KSZO. Zagramy z Motorem Zaporoże!

12 sierpnia do zajęć powracają szczypiorniści KSZO. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że nasz klub wzmocni się trzema, nowymi zawodnikami.
Pierwszym z nich jest 21-letni Dawid Rusin ze Stali Mielec. To mierzący 190 cm wzrostu rozgrywający.
Drugim z nich jest 19-letni Michał Włodarski z rezerw VIVE Kielce. To kołowy, mierzący 187 cm wzrostu.
Najprawdopodobniej trzecim z nich będzie Paweł Kowalczyk, wychowanek zespołu z Dąbrowy Białostockiej, ostatnio gracz Uniwersytetu Radom. Paweł zwykle gra na pozycji rozgrywającego, ale może też zagrać na skrzydle.
Do zespołu powróci także nasz wychowanek Kamil Kieloch, który po kontuzji przechodzi z pozytywnym skutkiem rehabilitację i w pełni zdrowy ma przystąpić do treningów i meczów.
Z pozyskanych zawodników zadowolony jest trener, Tomasz Radowiecki. Nasz szkoleniowiec zadowolony jest także z zaplanowanego terminarza przygotowań do sezonu. Po wznowieniu zajęć drużyna trenowała będzie dwa razy dziennie na własnych obiektach. W dniach od 16 do 17 sierpnia ekipa KSZO weźmie udział w mocno obsadzonym turnieju w Mielcu. Zagra w nim z tak uznanym zespołem, występującym w Lidze Mistrzów, jak Motor Zaporoże, a także z zespołami z polskiej Superligi – Azotami Puławy, Stalą Mielec i Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.
-To z pewnością będzie dla nas wielkie doświadczenie, ale od kogo, jak nie od najlepszych uczyć się je zdobywać ? mówi trener KSZO.
31 sierpnia szczypiorniści KSZO wezmą udział w turnieju w Końskich lub Zamościu, a 7 września będą organizatorami turnieju z ostrowieckiej hali.
Wiadomo już, że nadal w pierwszoligowym zespole piłki ręcznej KSZO występować będą: Grzegorz Hubka, Kasper Kijewski, Michał Piątkowski, Maciej Jeżyna, Kacper Grabowski, Sebastian Włoskiewicz i Bartosz Kogutowicz, a także cała plejada wychowanków: Sebastian Pawlik, Maciej Cukierski, Filip Chmielewski, Kacper Granat i Maciej Dwojak.
W grupie C I ligi KSZO będzie rywalizował z takimi zespołami, jak Azoty II Puławy, AZS AWF Biała Podlaska, AZS UJK Społem Kielce, AZS UW Warszawa, KPR Legionowo, KSSPR Końskie, MKS Padwa Zamość, MTS Chrzanów, Orlen Wisła II Płock, SMS Kielce, SRS Czuwaj Przemyśl. Rozgrywki ligowe rozpoczną się 21 września.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *