Aż „10 Tenorów” w Ostrowcu Świętokrzyskim

Na 24 listopada o godz. 19 w hali KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim zaplanowano wyjątkowe wydarzenie- światowy projekt, w którym wystąpi ?10 Tenorów?.
Wyjątkowe występy dziesięciu utalentowanych śpiewaków są pełne pasji i radości. Polsko-ukraińska grupa wokalna ?10 Tenorów? zaprezentuje interesujący i różnorodny repertuar ? od popowych przebojów, poprzez rockowe ballady czy pieśni ludowe, aż do arii operowych. Nic dziwnego ? jest ich aż dziesięciu, więc i duże możliwości. Istotnym elementem jest także perfekcja, z jaką wykonują muzykę oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena. Co przyniesie takie spotkanie? Przekonajcie się Państwo sami?
?10 Tenorów? to: Bartosz Kuczyk, Mariusz Adam Ruta, Mirosław Niewiadomski, Dymitro Foszczanka, Volodymir Holkin, Sergiy Hurets, Yury Kovalcuk, Anatoly Pohrebnoy, Petro Cheliali, Mykhailo Gumennyi.

Koncert zorganizowany został we współpracy z Polskim Związkiem Emerytów Rencistów i Inwalidów w Ostrowcu Świętokrzyskim. Sprzedaż biletów w cenie 80 zł i 90 zł: Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Ostrowcu Św. ul. Sienkiewicza 70, Biuro Podróży Voyager – Galeria Tesco; kasy biletowe KSZO ul. Świętokrzyska.

fot. 10tenorow.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *