Wiata rośnie

?Sezon ogórkowy? na Targowiskach Miejskich w Ostrowcu Świętokrzyskim to również czas realizacji jednej z kluczowych inwestycji.
Obok ?Mojego Rynku? rośnie niemal bliźniacza wiata i tempo prac jest doprawdy imponujące.
– Pogoda sprzyja, a przez to efektywność prac jest bardzo duża, dlatego mamy już za sobą budowę fundamentów, a teraz trwa montowanie konstrukcji stalowej, w tym również zadaszenia – mówi dyrektor Targowisk Miejskich. Terminy, jakie zostały ustalone z wykonawcą, nie są zagrożone. Pod wiatą będzie znajdował się również budynek socjalny przeznaczony dla inkasentów i osób sprzątających powierzchnie handlowe.


Prace i powstająca wiata budzą olbrzymie zainteresowanie wielu podmiotów, które chciałyby prowadzić tu swoją działalność.
– Na konkrety przyjdzie czas po uzyskaniu przez nas pozwolenia na użytkowanie, ale faktycznie zainteresowanie jest spore – przyznaje dyrektor Mariusz Kosiarz. W nowej lokalizacji stawiamy na handel odzieżowy oraz wszelkiego rodzaju usługi. Tym samym chcemy uzupełnić ofertę już istniejącej wiaty, gdzie główny nacisk położony jest na płody od okolicznych producentów i rolników. Dużą część powierzchni w nowej lokalizacji zajmie zabudowa z boksów handlowych, ale będą też miejsca aranżowane zgodnie z wolą handlujących. Łącznie znajdzie tu miejsce ponad sześćdziesiąt podmiotów.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Wiata rośnie

  • 31 lipca 2019 at 09:07
    Permalink

    Nie mogli socjalnego obok postawić? A nie pół hali zajmuje miejsce dla sprzątaczek. Ot takie spostrzezenie

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *