Come back Joanny Kapturskiej – z sentymentem do KSZO

Joanna Kapturska, była reprezentantka Polski, wróciła do KSZO.
33-letnia, mierząca 183 cm wzrostu siatkarka grająca na pozycji atakującej pochodzi z Poznania. W biało-czerwonych barwach rozegrała 16 spotkań. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, m.in. srebrne medale Mistrzostw Polski Juniorek, Puchar Polski, Superpuchar Polski (2005, 2009, 2010) oraz srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski. Joanna reprezentowała barwy klubów zarówno w polskiej, jak i włoskiej lidze. Czy fakt, że trener Łukasz Marciniak, z którym nasza siatkarka pracowała w Developresie Rzeszów, został szkoleniowcem KSZO spowodował powrót do ostrowieckiej drużyny?
-To był jeden z takich powodów, ale prawda jest taka, że grając dwa lata temu w ostrowieckiej drużynie bardzo dobrze się w niej czułam – odpowiada Joanna Kapturska. –Mam sentyment do KSZO, bo grając w nim w sezonie 2016/2017 przeżyłam
dobre chwile. Łukasz nie tyle mnie namawiał do gry w KSZO, co zaproponował mi ją. Długo się nie zastanawiałam.
Zapewne ciekawi was, jak Asia ocenia zespół?
-Na razie nic konkretnego nie mogę powiedzieć o drużynie i jej szansach w nowym sezonie, bo młode koleżanki poznałam dopiero na pierwszym treningu – podkreśla Joanna. –Wychodzi na to, że z Olgą Pavliukowskayą będziemy najstarsze w zespole. Mam jednak wrażenie, że dziewczyny są młode i ambitne i na pewno uda nam się zbudować w drużynie fajną atmosferę. Owszem, mamy młodą i ambitną drużynę, ale myślę, że stać ją będzie na wiele.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *