Idą pieniądze z gminy dla piłkarzy i szczypiornistów KSZO

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski ogłosiła konkurs na promocję miasta poprzez sport w drugim półroczu 2019 roku, a konkretnie przez piłkę nożną i piłkę ręczną.
W zamian za przekazane środki nasi sportowcy zostaną zobowiązani do organizacji minimum dwóch zajęć dla dzieci przeprowadzonych przez zawodników oraz trenera we wskazanych przedszkolach, a także zaprezentują swoje działania w postaci filmu, plakatu, broszury i innych środków wizualnych promujących sport oraz zachęcających dzieci oraz młodzież do uprawiania sportu. Baner z herbem gminy zawiśnie w halach, gdzie rozgrywane są mecze piłkarskich i piłki ręcznej zespołów seniorskich i juniorskich. Informacje o prowadzonej przez gminę promocji poprzez sport kluby mają zamieszczać w lokalnych mediach i na swojej stronie internetowej. Swoje oferty kluby mogą składać do 19 sierpnia. Tego dnia o godz. 9.30 nastąpi otwarcie kopert. Tego dnia ogłosimy także jakimi kwotami gmina wsparła piłkarzy nożnych i szczypiornistów KSZO.
Na razie do udziału w konkursie nie został zaproszony siatkarski KSZO, w którym opinię biegłego rewidenta musi wcześniej zaakceptować rada nadzorcza.

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Idą pieniądze z gminy dla piłkarzy i szczypiornistów KSZO

 • 13 sierpnia 2019 at 09:13
  Permalink

  Nareszcie siatka odpadła. Tylko amatorska i więcej na piłkę. Do boju KSZO 1!

  Reply
  • 13 sierpnia 2019 at 09:50
   Permalink

   Nic nie odpadlo, nie znasz procedur

   Reply
  • 13 sierpnia 2019 at 10:49
   Permalink

   Idioto ta twoja piłka nożna nigdy nie będzie wyżej jak 3 liga, dziwię się, że miasto inwestuje w to dziadostwo.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *