Piłkarze ręczni KSZO rozpoczęli treningi. Przed nimi występ na turnieju w Mielcu

Nasi szczypiorniści wznowili treningi. Na pierwszych zajęciach pojawiło się trzech nowych graczy.
Nową twarzą w zespole jest 21- letni Dawid Rusin ze Stali Mielec. To mierzący 190 cm wzrostu rozgrywający. KSZO zasilą także 19-letni kołowy, mierzący 187 cm wzrostu, Michał Włodarski z rezerw VIVE Kielce oraz Paweł Kowalczyk – wychowanek zespołu z Dąbrowy Białostockiej, ostatnio gracz Uniwersytetu Radom, rozgrywający.
Do drużyny wrócił także wychowanek, Kamil Kieloch. Nadal w ostrowieckim pierwszoligowcu występować będą tacy gracze, jak: Grzegorz Hubka, Kasper Kijewski, Michał Piątkowski, Maciej Jeżyna, Kacper Grabowski, Sebastian Włoskiewicz i Bartosz Kogutowicz, a także wychowankowie. Mamy tu na myśli Sebastiana Pawlika, Macieja Cukierskiego, Filipa Chmielewskiego, Kacpra Granata i Macieja Dwojaka.
-Przygotowania do sezonu rozpoczęliśmy biegowym testem wydolnościowym ? mówi trener, Tomasz Radowiecki. ?Ten tydzień spędzimy pracowicie trenując z piłkami w hali, korzystając z siłowni i tras biegowych. W piątek wyjeżdżamy na turniej na Mielca. W dniach od 16 do 17 sierpnia ekipa KSZO w mocno obsadzonym turnieju w Mielcu zagra z tak uznanym zespołem, występującym w Lidze Mistrzów, jak Motor Zaporoże, a także z zespołami z polskiej Superligi ? Stalą Mielec i Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.


-Na 23 sierpnia zaplanowaliśmy mecz sparingowy z Uniwersytetem Radom, a 31 sierpnia wyjedzie na mecz kontrolny do Zamościa z Padwą ? informuje trener, T.Radowiecki. – Z kolei 4 września sparingowo podejmiemy we własnej hali młodzież z SMS Kielce, która będzie naszym rywalem w ligowych rozgrywkach. W dniach od 6 do 7 września wystąpimy w kolejnym turnieju, tym razem w Końskich. Na 11 września zaplanowaliśmy natomiast sparing z UJK ?Społem? Kielce, a na 12 września z zespołem z Końskich. Te dwa ostatnie mecze w fazie przygotowań do sezonu także zostaną rozegrane w Ostrowcu.
Przypomnijmy, że w grupie C I ligi KSZO będzie rywalizował z takimi zespołami, jak Azoty II Puławy, AZS AWF Biała Podlaska, AZS UJK Społem Kielce, AZS UW Warszawa, KPR Legionowo, KSSPR Końskie, MKS Padwa Zamość, MTS Chrzanów, Orlen Wisła II Płock, SMS Kielce, SRS Czuwaj Przemyśl. Rozgrywki ligowe rozpoczną się 21 września.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *