Miłośnicy gier opanują ostrowiecką halę

Bewitched Gaming Ostrowiec to cykliczne wydarzenie e- sportowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, przyciągające wielu fanatyków, graczy i miłośników sportów elektronicznych.
Jego trzecia edycja odbędzie się w weekend 23-25 sierpnia br. na hali Sportowo- Widowiskowej KSZO. W tym roku uczestnicy będą mogli wybrać między dwoma tytułami: „League of Legends” lub „Counter-Strike: Global Offensive”.
Co roku rozgrywki Bewitched Gaming Ostrowiec przyciągają coraz większe ilości fanów oraz graczy z całej Polski- mówią organizatorzy. Poziom rozgrywek jest bardzo wysoki, a przy takiej puli nagród w tym roku prognozujemy pojawienie się jednych z najlepszych drużyn z naszego kraju. Opinie dotyczące turnieju co roku są bardzo pozytywne, a gracze oraz fani chętnie wspominają i chcą kolejnych edycji w nowoczesnym i dużym obiekcie, jakim jest hala Sportowo-Widowiskowa KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Uwaga! Pula nagród na tegorocznej edycji Bewitched Gaming Ostrowiec wynosi 10 tysięcy złotych netto. Impreza odbywa się pod patronatem prezydenta. Wszelkie szczegóły dostępne na facebookowym FanPage’u Bewitched Gaming Ostrowiec.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *