Kto najszybciej pobiegł w IV rundzie GutwinMosirRun?

W czwartej rundzie cyklu biegów ?VII MosirGutwinRun 2019 ? Półmarton i Maraton na raty? wzięło udział około 300 osób. Bieg na dystansie 10 km ukończyło 88 osoby, a bieg na dystansie 5 km ? 131 osób. W marszu nordic walking wzięło udział 45 osób, a w rywalizacji dzieci dodatkowo kilkadziesiąt najmłodszych adeptów biegania.

W biegu na 10 km zwyciężył Michał Kołomański (Wilków/Mechanik i Przyjaciele) z czasem 00:36:57, a wśród kobiet pierwsza linię mety minęła Justyna Słowik (Ostrowiec Św./Słowiki Biegają), która osiągnęła czas 00:51:41. W rywalizacji na dystansie 5 km zwycięstwo zanotował Rafał Gontarczyk (Ostrowiec Św./Team Never Give Up) z czasem 00:18:58, a wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Dominika Łukasiewicz (Ostrowiec Św.), która na mecie zameldowała się z czasem 00:21:21.

Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego, Nadleśniczego Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski oraz Fundacji Wychowanie przez Sport ? organizatora ogólnopolskiej akcji ?BiegamboLubię?.

Kolejne rundy odbędą się 15 września i 13 października.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *