Kto najszybciej pobiegł w IV rundzie GutwinMosirRun?

W czwartej rundzie cyklu biegów „VII MosirGutwinRun 2019 – Półmarton i Maraton na raty” wzięło udział około 300 osób. Bieg na dystansie 10 km ukończyło 88 osoby, a bieg na dystansie 5 km – 131 osób. W marszu nordic walking wzięło udział 45 osób, a w rywalizacji dzieci dodatkowo kilkadziesiąt najmłodszych adeptów biegania.

W biegu na 10 km zwyciężył Michał Kołomański (Wilków/Mechanik i Przyjaciele) z czasem 00:36:57, a wśród kobiet pierwsza linię mety minęła Justyna Słowik (Ostrowiec Św./Słowiki Biegają), która osiągnęła czas 00:51:41. W rywalizacji na dystansie 5 km zwycięstwo zanotował Rafał Gontarczyk (Ostrowiec Św./Team Never Give Up) z czasem 00:18:58, a wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Dominika Łukasiewicz (Ostrowiec Św.), która na mecie zameldowała się z czasem 00:21:21.

Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego, Nadleśniczego Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski oraz Fundacji Wychowanie przez Sport – organizatora ogólnopolskiej akcji „BiegamboLubię”.

Kolejne rundy odbędą się 15 września i 13 października.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *