Zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno -Skarbowego zabezpieczyli 3 automaty służące do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych.

-W dniu 6 września 2019 r., w trakcie prowadzonej interwencji w lokalu na jednym z ostrowieckich osiedli, funkcjonariusze Straży Miejskiej ujawnili automaty do gier. Na miejsce skierowani zostali ostrowieccy mundurowi, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Do policjantów dołączyli funkcjonariusze ze Świętokrzyskiego Urzędu Celno- Skarbowego w Kielcach. Podczas czynności w lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli 3 automaty służące do gier hazardowych oraz gotówkę w kwocie ponad 8.000 zł ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Przedmioty te zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno -Skarbowego, a okoliczności sprawy zostaną wyjaśnione podczas prowadzonego postępowania. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 i wysoka grzywna.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *