Ostrowiecki ?Black&White? najlepszy w Polsce!

Podczas Targów FIWE FITNESS TRADE SHOW, które są najszybciej rozwijającym się wydarzenie branżowym w Europie Środkowo ? Wschodniej rozegrano Puchar Polski w kulturystyce i fitness, który był eliminacją do mistrzostw świata w kulturystyce w Fujairah, fitness w Bratysława i fit-model w Rydze.

Świetnie na zawodach spisali się zawodnicy ostrowieckiego Black&White, którzy w kategorii juniorskiej zajęli całe podium Pucharu Polski. Wygrała Emilka Pękala, druga była Oliwia Chamera, a trzecia Wiktoria Strojna. Najmłodsza i debiutująca w naszej ekipie, Vanessa Banaszczyk, uplasowała się na piątej pozycji. Z kolei Dominik Jewiak stanął na drugim stopniu podium.

Swoją klasę potwierdziła w zawodach w kategorii wellness Nikoletta Sularz – mistrzyni Europy, która pokonała aktualną mistrzynię świata. W fitness plażowym z kolei Adrian Długołęcki wywalczył drugie miejsce.

Natalia Czajkowska, aktualna mistrzyni świata, w kategorii fitness bikini zdobyła pierwsze miejsce. Natomiast Katarzyna Jankowiak wywalczyła drugą pozycję w fitness sylwetkowym.

Czyż można się więc dziwić, że Black&White, podopieczni Joanny i Grzegorza Kępów, wygrał klasyfikację drużynową Pucharu Polski, w którym startowało 166 startujących? Z 120 pkt. na koncie nasz klub wyprzedził Strong Life Czechowice Dziedzice ? 108 pkt. i Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych ? 78 pkt. Sklasyfikowano 23 kluby. Co ciekawe, Aleksandra Kępa była w tych zawodach sędziną sceny.