Trener Sławomir Majak: Remis w Puławach uważam za sprawiedliwy wynik. Przed nami trudny mecz z Siarką

Nasz zespół piłkarzy KSZO w ostatniej kolejce ligowej wywiózł z Puław cenny punkt. W trzech ostatnich meczach drużyna prowadzona przez trenera Sławomira Majaka w sumie zdobyła 7 punktów?

-To był ciężki mecz – mówi Sławomir  Majak, trener KSZO. -Zdawaliśmy sobie sprawę z jakim rywalem przyszło nam grać i w jakich elementach gry jest on groźny. Tak też było na murawie. Przespaliśmy pierwszą połowę, a stracony gol był podsumowaniem naszej słabej gry. Chcieliśmy w tej części meczu zagrać nieco defensywie. Dopiero końcówka pierwszej odsłony wyglądała w naszym wykonaniu nieco lepiej. Chcę natomiast pochwalić mój zespół za drugą część gry i nieustającą chęć strzelenia bramki wyrównującej. Za to zespołowi dziękuję. Gospodarze mieli swoje szanse, ale to nam udało się strzelić gola w końcówce. Remis oceniam jako rezultat sprawiedliwy. Patrzymy w przyszłość, przed nami ciężki mecz z Siarką Tarnobrzeg.

Spotkanie z Siarką zostanie rozegrany w najbliższy piątek,  20 września o godz. 19.29. Spotkanie będzie miało charakter imprezy masowej, co oznacza że na trybunach będzie mogło zasiąść więcej, niż 999 kibiców.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *