Piłkarze zagrają w Kielcach z liderem

W sobotę, o godz. 13, na stadionie przy ulicy Szczepaniaka w Kielcach piłkarze KSZO rozegrają z rezerwami ekstraklasowej Korony kolejny mecz IV grupy III ligi.

KSZO, jak się dowiedzieliśmy, zagra bez kontuzjowanego w meczu pucharowym z Sandecją Nowy Sącz Dominika Cheby. To jeszcze bardziej komplikuje sprawę przy wyborze składu trenerowi Sławomirowi Majakowi, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że od początku sezonu gra linii defensywnej KSZO nie wygląda najlepiej. Ostatni mecz ligowy z Siarką Tarnobrzeg co prawda zakończył się bez straty gola, ale w pucharowej konfrontacji z Sandecją przy szybszym rozegraniu piłki uwidoczniły się wszystkie mankamenty w grze tej formacji zespołu pomarańczowo-czarnych.

-Nie chcemy grać za bardzo ofensywnie i się otwierać, bo to się może dla nas skończyć tragicznie. Apeluję do kibiców o cierpliwość i wyrozumiałość. Każdy chciałby wygrywać po 2:0, 3:0 i do tego po ładnej grze, ale biorąc pod uwagę to, jaki mamy zasób ludzki, musimy grać tak jak teraz – podkreślał po remisowym spotykaniu z tarnobrzeżanami trener KSZO, Sławomir Majak.

Beniaminek z Kielc obecnie prowadzi w rozgrywkach. W pięciu rozegranych na swym terenie meczach podopieczni trenera Sławomira Grzesika triumfowali czterokrotnie. W konfrontacji z KSZO drużyna zagra w optymalnym składzie. Do dyspozycji rezerw będą także piłkarzy z Ekstraklasy, którzy swój mecz ze Śląskiem Wrocław rozgrywają już dziś na własnych śmieciach. Przekonamy się jednak ilu z nich faktycznie pojawi się jutro na murawie w starciu przeciwko KSZO.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Piłkarze zagrają w Kielcach z liderem

  • 28/09/2019 at 11:37
    Permalink

    czy nie lepiej oddać mecz walkowerem? będzie taniej

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *