Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2019. Trwają zapisy. Medale w biało-czerwonych barwach

Na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl od miesiąca prowadzone są zapisy do biegu ulicznego na dystansie 10 km oraz marszu nordic walking na dystansie 5 km w ramach Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2019. Swój udział w zaplanowanej na 11 listopada imprezie potwierdziło już 174 osoby, wnosząc odpowiednią opłatę startową, a ta od 1 października wzrosła do 40 zł.

Bieg i marsz ruszą punktualnie o godzinie 13 z płyty głównej Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO. Trasa 10-kilometrowego biegu uległa sporej zmianie, a bieg połączy dolną i górną część miasta. Uczestnicy ?dyszki? podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach imprezy przebiegną przez Rynek, czy przebiegną obok oddanego przed kilkoma tygodniami do użytku gruntownie wyremontowanego budynku Ostrowieckiego Browaru Kultury.

Na mecie każdy, kto ukończy bieg uliczny (10 km) lub uliczny marsz nordic walking (5 km), otrzyma piękny medal przygotowany dla finiszerów Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2019 przez pracownię „Voytex – trofea sportowe” z Radzymina. Tradycyjnie będzie to medal odlewany, częściowo barwiony w kolorach narodowych, biało ? czerwonych i zwieńczony dedykowaną szarfą.

Wszyscy uczestnicy biegu na 10 km oraz marszu nordic walking otrzymają ponadto atrakcyjny pakiet startowy, w skład którego wchodzić będą m.in. okazjonalne koszulka i torba z logo imprezy oraz talon na posiłek.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. Patronat medialny nad imprezą sprawuje Gazeta Ostrowiecka. Imprezę wesprą m.in. Restauracja DaGrasso, Finow Polska i Signal Meble.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *