W niedzielę finałowe biegi VII MosirGutwinRun 2019

W niedzielę, 13 października w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin, odbędzie się ostatnia ? szósta runda cyklu biegów ?VII MosirGutwinRun 2019 ? Półmaraton i Maraton na raty?. Po ostatnim biegu organizatorzy wspólnie z partnerami imprezy zapraszają na kiełbaskę z ogniska.

W pięciu dotychczasowych rundach tegorocznego cyklu wzięło udział w sumie 431 osób. Na okolicznościową koszulkę i medal zapracowało już 172 osoby. Kolejne 80 może tego dokonać 13 października, finalizując swój udział w imprezie zaliczonym półmaratonem lub maratonem na raty. Przypomnijmy, że aby tego dokonać należy zaliczyć cztery biegi na jednym z dystansów ? 10km lub 5km, bądź czterokrotnie wziąć udział w marszu nordic walking na dystansie 5 km.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim wspólnie z pracownią „Voytex – trofea sportowe” z Radzymina przygotował dla przygotowała dla finiszerów piękny medal w kształcie szyszki, nawiązujący do leśnego charakteru imprezy. Wzorem lat ubiegłych będzie to medal odlewany, barwiony a jakże? w kolorach lasu. Medal zwieńczony został dedykowaną szarfą.

Szósta runda odbędzie się 13 października w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin, natomiast gospodarzem ceremonii dekoracji, podczas której nagrodzeni zostaną najlepsi biegacze oraz drużyny rodzinne, a także integracyjnego ogniska z kiełbaską będzie Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski, zapraszając uczestników imprezy tuż po zakończeniu ostatniego biegu do położonej obok Gutwinu Leśniczówki Zwierzyniec.

Zapisy prowadzone są jeszcze na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl oraz w dniu imprezy w biurze zawodów.

Harmonogram godzinowy:

8.00 ? 9.00: zapisy i potwierdzenie udziału do biegu na 10 km,

8.00 ? 11.00: zapisy i potwierdzenie udziału do biegu i marszu na 5 km,

9.00 ? 10.30: zapisy do biegów dla dzieci,

9.30: bieg na dystansie 10 km,

11.00: biegi dla dzieci i młodzieży,

11.30: bieg i marsz nordic walking na dystansie 5 km,

13.00: ceremonia zakończenia i wspólne ognisko (Leśniczówka Zwierzyniec)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *