Marzena Dębniak dziękuje za poparcie

Na dzisiejszej konferencji starosta ostrowiecki, Marzena Dębniak, która kandydowała do Senatu, podziękowała wszystkim wyborcom za oddane głosy.
-Serdeczne podziękowania składam wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Wynik, który uzyskałam blisko 56 tysięcy jest bardzo imponujący. Muszę przyznać, że wygrana w Ostrowcu Świętokrzyskim jest dla mnie bardzo motywująca do dalszej pracy. Cieszę się, że mieszkańcy mnie. Za to bardzo serdecznie dziękuję ?mówiła M. Dębniak.
Niewątpliwie uzyskany wynik wyborczy jest sukcesem debiutującej na scenie wielkiej polityki Marzeny Dębniak, a poparcie mieszkańców miasta jest potwierdzeniem właściwego kierunku działań, które podjęła w samorządzie powiatowym oraz dostrzeżeniem jej pracy na rzecz społeczności lokalnej.
M. Dębniak nie ukrywała, że gesty życzliwości oraz ciepłe słowa wsparcia kierowane do niej przez wyborców w czasie kampanii są dla niej budującym doświadczeniem, a wspólne rozmowy – inspiracją do działań. Podkreśliła również, jak bardzo ważne były dla niej spotkania z mieszkańcami, którzy nie tylko mówili o swoich oczekiwaniach, ale też dzielili się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami.
M.Dębniak gratulowała także ostrowieckim parlamentarzystom uzyskanych wyników: Jarosławowi Rusieckiemu i Andrzejowi Kryjowi. Jak mówiła, jest otwarta na współpracę i szukanie dobrych rozwiązań problemów, które wciąż dotykają nie tylko mieszkańców powiatu ostrowieckiego, ale też naszego regionu. M. Dębniak zwróciła uwagę na zbyt małe zaangażowanie środków rządowych w województwo świętokrzyskie, brak konstruktywnych działań dotyczących polityki zdrowotnej, a także oświaty. Natomiast wśród problemów lokalnych na pierwszym miejscu wymienia dramatyczną sytuację związaną z zadłużeniem ostrowieckiego szpitala.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *