Przed nami kabaretowa niedziela

?Kabaret Skeczów Męczących?, ?K2? oraz Igor Kwiatkowski zapraszają na ?Kabaretowy dobry wieczór?, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 20 października br. o godz. 17 w Hali Sportowo-Widowiskowej, ul. Świętokrzyska 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dobry wieczór ? tak wita  publiczność kabaret K2 a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Kabaret Skeczów Męczących , Igor Kwiatkowski  bawiąc publikę przez ponad 2 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór. Podczas Kabaretowego Dobrego Wieczoru  przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów , którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel – rozbawić Was do łez! Kabaretowy Dobry Wieczór to więcej niż kabareton – To kabaretowy spektakl jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było. Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy Dobry Wieczór i wydłuż sobie życie o 12 dni.

Ceny biletów: od 60 do 100zł. Indywidualnie bilety można jeszcze nabyć w sekretariacie MOSIR  ul. Świętokrzyska 11, sekretariacie Pływalni Rawszczyzna ul. Mickiewicza 32, Biurze Podróży Voyager w Galerii Ostrowiec ul. Mickiewicza 30 oraz na stronach internetowych: www.kabaretowebilety.plwww.biletynakabarety.plwww.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994. Dla grup powyżej 10 osób zniżki.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *