Młode piłkarki KSZO wicemistrzyniami województwa (zdjęcia)

W ostrowieckiej hali rozegrany został Turniej o Mistrzostwo Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Halowej Kobiet do lat 15.
W rozgrywkach, organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej oraz KP KSZO 1929 Ostrowiec, brało udział cztery drużyny ? LUKS Wisła Nowy Korczyn, Hetmanki Włoszczowa, KSP Kielce raz ostrowieckiego KSZO.

-Nasza drużyna  zaprezentowała się bardzo dobrze na tle innych zespołów i zdecydowanie dominowała w tym turnieju ? mówi trener ostrowieckich futbolistek, Andrzej Szymański. -To , że piłka nożna jest przewrotna przekonaliśmy się w meczu z naszym teoretycznie najtrudniejszym rywalem, zespołem KSP Kielce. Remisując w tym spotkaniu, które dawało nam prowadzenie w grupie po niefortunnym zagraniu w polu karnym ? niestety – straciliśmy bramkę w ostatniej minucie. Zakończyliśmy więc udział w turnieju na drugiej pozycji, co i tak cieszy patrząc na grę naszych zawodniczek.

Turniej rozgrywano w systemie każdy z każdym, a każde spotkanie 15 minut. Oto wyniki i klasyfikacja turnieju:

*KSP Kielce ? UKS Hetmanki Włoszczowa 4:0. B: Patrycja Rejkowicz 3, Natalia Olesińska

*KP KSZO 1929 Ostrowiec ? LUKS Wisła Nowy Korczyn 7:0. B: Patrycja Szymańska 4, Majak Zawolik 2 oraz Amelia Bień

*LUKS Wisła Nowy Korczyn ? UKS Hetmanki Włoszczowa 5:2. B: Oliwia Guzewicz 2, Natalia Chlebicka 2, Magdalena Olejarnik ? Aleksandra Teklak 2

*KSP Kielce ?KP KSZO Ostrowiec 2:1. B: Julia Dąbrowska, Patrycja Rejkowicz ? Patrycja Szymańska

*KP KSZO Ostrowiec ? Hetmanki Włoszczowa 8:1. B: Patrycja Szymańska 5, Amelia Bień 2, Maja Zawolik ? Ramona Kaczmarek

*KSP Kielce ? LUKS Wisła Nowy Korczyn 0:0

1.KSP Kielce                                 3            7            6:1

2.KSZO Ostrowiec                      3            6           17:3

3.LUKS Wisła Nowy Korczyn  3            4           5:10

4.Hetmanki Włoszczowa          3            0           3:17

Najlepsze zawodniczki turnieju:

Najskuteczniejsza strzelczyni: Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929)

Najlepsza zawodniczka: Patrycja Ślizak (KSP)

Najlepsza bramkarka: Julia Kurzyńska (LUKS)

KSZO zagrał w składzie: Oliwia Dyka ? Gabriela Wilczak, Maja Zawolik, Amelia Bień, Patrycja Szymańska, Wiktoria Krawczyk, Zuzanna Zawadzka, Roksana Naglarska, Patrycja Chojnacka, Maja Kowalska, Sandra Ćwik, Aleksandra Baka. Trener: Andrzej Szymański.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *