Dzień otwarty w Świętokrzyskim Narodowym Funduszu Zdrowia

Nie masz czasu na załatwienie swoich spraw w dzień powszedni? Przyjdź do Świętokrzyskiego OW NFZ w sobotę 14 grudnia ? zaprasza Beata Szczepanek Rzecznik prasowy Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

W Punkcie Obsługi w Kielcach przy al. IX Wieków Kielc 2a – w godz. 8.30 ? 15.30 oraz Punkcie Obsługi w Ostrowcu  Świętokrzyskim, Oś. Słoneczne 43 (NZOZ ?Rodzina?) – w godz. 8 -16, będzie można załatwić wszystko to, co zazwyczaj w NFZ, czyli m.in.

  • wyrobić kartę EKUZ,
  • potwierdzić Profil Zaufany i zalogować się do Internetowego Konta Pacjenta,
  • potwierdzić wnioski na wyroby medyczne,
  • złożyć wniosek do sanatorium,
  • złożyć skargę,
  • sprawdzić status ubezpieczenia.

Natomiast lekarzy i pracowników medycznych przygotowujących się do wystawiania e-recept zapraszamy w tym dniu na specjalne stanowisko uruchomione w siedzibie głównej ŚwOW NFZ przy ul. Jana Pawła II 9, budynek seminarium, pok. nr 15. Możliwe będzie potwierdzenie Profilu Zaufanego. Służymy także merytoryczną pomocą w zakresie Internetowego Konta Pacjenta, portalu gabinet.gov.pl (logowanie i wystawienie e-recepty) i złożenia wniosku w RPWDL o dostęp do platformy P1.

Jednocześnie informujemy, że w Wigilię, 24 grudnia, Świętokrzyski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia (łącznie z punktami obsługi w Sandomierzu i Ostrowcu Świętokrzyskim) pracuje do godz. 12, a w poświąteczny piątek, 27 grudnia jest nieczynny.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.