KGH Polska wspiera siatkarki KSZO

Firma KGH Polska została oficjalnym sponsorem siatkarskiego KSZO.
KGH to producent soków owocowych, smoothie owocowo-warzywnych, napojów z aloesem, wody kokosowej oraz lemoniad, najwyższej jakości produktów pod marką Qeency oraz Great. Tworzy innowacyjne produkty i przygotowuje atrakcyjne kompozycje smakowe, dostarczając klientom napoje z naturalnych składników, bez konserwantów, sztucznych dodatków oraz barwników, wzbogacone o witaminy i mikroelementy. Firma oferuje oryginalne smaki napojów z goji, chia, liczi, żurawiną, zielonym jęczmieniem, mate cytrynową, ananasem, granatem, mango oraz truskawką.
-Jako producenci soków owocowych i warzywnych, naturalnych i bez konserwantów, wspieramy zdrowy styl życia ? mówi właściciel fi rmy, Waldemar Gawłowski. ?Chcemy, aby nasze produkty trafiały do ludzi aktywnych i zajmujących się sportem.
Waldemar Gawłowski nie ukrywa, że jego firma została sponsorem siatkarskiego KSZO dzięki posłowi Andrzejowi Kryjowi, z którym prywatnie dobrze się zna od wielu lat i co ciekawe – nigdy nie rozmawia z nim o polityce.

-Jesteśmy zadowoleni z podpisanej umowy ? mówi dyrektor KSZO S.A., Dawid Ogórek. ?Mamy młody, ambitny zespół, grający na poziomie rozgrywek centralnych. Oczywiście, walczymy z przeciwnościami losu, ale mamy nadzieję, że dzięki takim osobom, jak Waldemar Gawłowski damy radę postawić siatkarski KSZO na nogi i powrócimy do czasów świetności naszego zespołu.
– Cieszę się, że pan Waldemar odpowiedział na moją prośbę i chce pomóc naszemu klubowi ? mówi poseł, Andrzej Kryj. ?Jest człowiekiem otwartym i niezwykle życzliwym i natychmiast po naszej rozmowie zechciał spotkać się z panem Dawidem w celu omówienia szczegółów umowy biznesowej.
Poseł Andrzej Kryj podkreśla, że mamy w Ostrowcu drużynę, która ma szansę na promowanie naszego miasta. -Słyszę jednak i to często, że nasi lokalni przedsiębiorcy nie są zbytnio zainteresowani wspieraniem ostrowieckiego sportu ? mówi poseł, A.Kryj. ? To, że siatkarski KSZO wspiera firma KGH, czy też radomski diler Hyundaia pokazuje, że poza Ostrowcem łatwiej czasem o to, by ktoś dostrzegł potencjał sportowy naszego miasta i reprezentujących go drużyn. Dlatego zwracam się do wszystkich ostrowieckich firm, by jako sponsorzy weszli do klubu. Mamy niezły system funkcjonowania sportu, opartego na szkoleniu w szkole mistrzostwa sportowego i kontynuowaniu kariery w profesjonalnej drużynie. Naszym wspólnym interesem jest rozwój sportu i warto go wspierać. Siatkówka zawsze była bliska mojemu sercu.

-Z KSZO podpisaliśmy umowę na rok. Co miesiąc będziemy klubowi przekazywać określoną kwotę pieniędzy ? mówi Waldemar Gawłowski. -Będziemy starać się, jako klub pomóc firmie KGH rozszerzyć obszary dystrybucji na terenie województwa świętokrzyskiego ? dodaje Dawid Ogórek. ?Jesteśmy po słowie z panem Gawłowskim i jeśli tylko ta sztuka nam się uda, to umowa zostanie przedłużona i rozszerzona, a kwoty nam przekazywane zwiększą się.
-Ekonomia musi się zgadzać. Wierzę, że klub faktycznie nam pomoże w zdobyciu nowych rynków zbytu naszych soków ? podkreśla Waldemar Gawłowski. ?Wspieramy nie tylko KSZO, ale także np. taki sport, jak MMA. Nie narzekamy, jako firma na przepisy prawne związane ze sportowym sponsoringiem, który jest zwykłym i porządanym często kosztem naszego przedsiębiorstwa.
Jak ujawnił Waldemar Gawłowski, siedziba firmy mieści się w Warszawie, a zakłady produkcyjne mieszczą się w Łosicach i w Chinach. W przyszłym roku produkcja z Azji zostanie przeniesiona całkowicie do Polski.
Dyrektor Dawid Ogórek zapewnił, że logotyp nowego sponsora pojawi się na koszulkach siatkarek, banerach meczowych i rolapach, a także na stronach mediów społecznościowych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *