Marcin Sasal nowym trenerem piłkarzy KSZO

Prezes KP KSZO 1929 Mirosław Świrta poinformował, że nowym szkoleniowcem naszych trzecioligowych piłkarzy został Marcin Sasal. Jego asystentem będzie Bartłomiej Grzelak.
Kontrakt z nowym trenerem został podpisany do czerwca 2021 roku.
Marcin Sasal, to 48-letni, urodzony w Skarżysku-Kamiennej, szkoleniowiec. Ostatnio, do września br., prowadził zespół Legionovii Legionowo, a wcześniej pracował w Motorze Lublin, Pogoni Siedlce, Dolcanie Ząbki oraz w reprezentacjach Polski U-18 i U-19. Chyba największe sukcesy odnosił dotychczas z ekipą kieleckiej Korony, w której pracował przez półtora roku. M.Sasal posiada licencję trenerską UEFA Pro.
Bartłomiej Grzelak to były piłkarz Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Jako asystent trenera Marcina Sasala współpracował z nim już w Legionovii. To trener grup młodzieżowych z licencją UEFA A.
Na konferencji prasowej nowy trener KSZO podkreślił, że praca w Ostrowcu to dla niego nowe wyzwanie. Zaproponuje klubowi wprowadzenie nowego modelu pracy, opartego na szkoleniu młodzieży. Pierwsze gry sparingowe zespołu, które zostały zaplanowane w styczniu mają z kolei odpowiedzieć na pytanie, którzy piłkarze są bardziej lub mniej przydatni do klubu i koncepcji w pracy trenera.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *