Nie prześpij zapisów – 28 finał WOŚP już tuż, tuż?

Osoby, które chcą być jeszcze wolontariuszami podczas ostrowieckiego 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, muszą jak najszybciej zgłosić się do siedziby sztabu w Komendzie Hufca ZHP Ostrowiec ul. Polna 56 (budynek PSP Nr 4), bowiem zostało już niewiele miejsc.
Orkiestrowe granie zaplanowane na 12 stycznia 2020 roku zapowiada się w naszym mieście wyjątkowo.
-Z końcem roku kończymy rejestrację 300 wolontariuszy, którzy w dzień finału wyjdą na ulice Ostrowca Świętokrzyskiego- mówi szef sztabu Dariusz Czupryński. Na początku stycznia wyruszamy do siedziby fundacji, aby wyrobić wszystkim niezbędne identyfikatory. Równocześnie trwa dogrywanie szczegółów imprezy towarzyszącej finałowi.
Już wiadomo, że nowością będzie to, iż siedziba sztabu w dniu finału zlokalizowana zostanie w Ostrowieckim Browarze Kultury, zaś na dziedzińcu zaplanowano koncerty.
-W tym roku ze swym stoiskiem niespodzianką w orkiestrowe granie włącza się Celsa Huta Ostrowiec – zapowiada Dariusz Czupryński. To w browarze będziemy liczyć pieniądze z puszek i tutaj każdy wolontariusz będzie mógł liczyć na poczęstunek. Gwiazdą ostrowieckiego finału ma być zespół MAFIA, ale na scenie na pewno pojawią się wykonawcy spod szyldu Ostrowiecki Rap, czy seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Trwają jeszcze dyskusje czy finałowe granie zwieńczą fajerwerki, czy postawimy na pokaz laserowy- mówi szef ostrowieckiego sztabu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.