O tym się mówi… Zaginęła Katarzyna Delegiewicz

Ostrowieccy policjanci poszukują zaginionej 51–letniej mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego, Katarzyny Delegiewicz. Ostatni raz widziano ją w dniu 3 stycznia 2020 r., kiedy to wyszła z domu ok. godz. 16.30 na os. Stawki. Do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Zdjęcia poszukiwanej, nauczycielki germanistyki, która ostatnio pracowała w Niemczech, udostępniła jej córka na jednym z portali społecznościowych. 

W chwili zaginięcia Katarzyna Delegiewicz ubrana była w kurtkę koloru jasno -beżowego do pasa, spodnie jeansowe koloru ciemno -niebieskiego, buty typu trzewiki do kostki sznurowane koloru ciemno -szarego. Rysopis zaginionej: wzrost 158 cm, szczupła sylwetka ciała, włosy krótkie blond, oczy niebieskie.

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Katarzyny Delegiewicz, bądź zna jej aktualne miejsce pobytu, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, aleja 3 Maja 9 lub telefoniczny pod nr tel. (41) 267 13 82 lub 205 bądź pod nr alarmowy 112.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “O tym się mówi… Zaginęła Katarzyna Delegiewicz

  • 9 stycznia 2020 at 08:12
    Permalink

    Wjeżdżając do Ostrowca widzi się tabliczkę „Miasto monitorowane”. Czy na podstawie monitoringu nie da się ustalić, gdzie Pani Kasia mogła pójść?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *