O tym się mówi… Zaginęła Katarzyna Delegiewicz

Ostrowieccy policjanci poszukują zaginionej 51?letniej mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego, Katarzyny Delegiewicz. Ostatni raz widziano ją w dniu 3 stycznia 2020 r., kiedy to wyszła z domu ok. godz. 16.30 na os. Stawki. Do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Zdjęcia poszukiwanej, nauczycielki germanistyki, która ostatnio pracowała w Niemczech, udostępniła jej córka na jednym z portali społecznościowych. 

W chwili zaginięcia Katarzyna Delegiewicz ubrana była w kurtkę koloru jasno -beżowego do pasa, spodnie jeansowe koloru ciemno -niebieskiego, buty typu trzewiki do kostki sznurowane koloru ciemno -szarego. Rysopis zaginionej: wzrost 158 cm, szczupła sylwetka ciała, włosy krótkie blond, oczy niebieskie.

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Katarzyny Delegiewicz, bądź zna jej aktualne miejsce pobytu, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, aleja 3 Maja 9 lub telefoniczny pod nr tel. (41) 267 13 82 lub 205 bądź pod nr alarmowy 112.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “O tym się mówi… Zaginęła Katarzyna Delegiewicz

  • 09/01/2020 at 08:12
    Permalink

    Wjeżdżając do Ostrowca widzi się tabliczkę ?Miasto monitorowane?. Czy na podstawie monitoringu nie da się ustalić, gdzie Pani Kasia mogła pójść?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *