Trudno myśleć o dobrym wyniku popełniając tyle błędów własnych?

I liga siatkówki. *KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? Uni Opole 0:3 (16:25, 12:25, 18:25).

KSZO: Klekot, Kacprzak, Piotrowska, Dyduła, Kobus, Kawa, Marcyjanik (libero) oraz Kmuk, Klepacz, Tkaczyk, Rdzanek (libero). Trener: Marcin Cebo.

Uni: Janiuk, Gierak, Stronias, Szczygioł, Makarowska, Orzyłowska, Szczygłowska (libero) oraz Rusin, Wołodko, Sobiczewska. Trener: Nicola Vettori.

MVP: Aleksandra Szczygłowska.

W pierwszym i drugim secie ostrowieckie siatkarki popełniły mnóstwo błędów własnych i to przełożyło się na wysokie przegrane w obu partiach.

Opolanki z kolei kontrolowały grę, dobrze zagrywały, podbijały wiele piłek w obronie i w porównaniu z ostrowczankami imponowały skutecznością w ataku.

W drugim secie trener Marcin Cebo zaczął rotować składem, dając odpocząć Monice Kacprzak i Kamili Dydule, ale niewiele to pomogło.

Stosunkowo najbardziej zacięty był przebieg trzeciego seta. KSZO prowadził w nim nawet 6:3 i 7:5, a później remisował 11:11. Niestety, błąd ustawienia popełniony przez naszego szkoleniowca, spowodował że drużyna nie odzyskała rytmu gry. Opolanki tymczasem wypracowały sobie kilkupunktową przewagę, którą w samej końcówce tej odsłony spotkania jeszcze powiększyły, udowodniając swoją wyższość i odnosząc w pełni zasłużone zwycięstwo.  

Wciąż zmartwieniem naszego zespołu jest zaprezentowanie w spotkaniach mistrzowskich tego, co prezentuje na treningach, choć ostatnio nie uczestniczą w ich pełnym wymiarze zawodniczki SMS, przygotowujące się do gier o mistrzostwo województwa juniorek i awans do półfinałów mistrzostw Polski.

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Trudno myśleć o dobrym wyniku popełniając tyle błędów własnych?

 • 11/01/2020 at 21:18
  Permalink

  Raczej powinno być „Trudno myśleć o dobrym wyniku skoro nie ma kto grać”
  Dziewczyny z SMS-u nie są wstanie rywalizować z zespołami na tym poziomie.

  Reply
  • 11/01/2020 at 23:08
   Permalink

   Ważne że trener i dyrektor są zadowoleni ze stabilnej formy zespołu. O ile się nie mylę to jest 9 lub 10:0 w ostatnich meczach. Brawo panowie 2 liga czeka.

   Reply
 • 12/01/2020 at 08:56
  Permalink

  po prostu prawda jest taka że 18-19 latki mogą być uzupełnieniem składu a u nas grają jako podstawowe na tym poziomie rozgrywek to nie ma prawa się sprawdzić. W każdym elemencie odstają od innych bardziej ogranych zawodniczek.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *