Kacper Grabowski przechodzi do Chrobrego Głogów. Został królem strzelców Sandra SPA Cup!

Kacper Grabowski przechodzi do superligowego Chrobrego Głogów. Szczegóły transferu zostały dogadane wczoraj, w niedzielę.

Kacper w nowym klubie będzie występował przez dwa i pół roku.

Zarówno wiceprezes KSZO ds. piłki ręcznej Karol Szewczyk, jak i trener Tomasz Strząbała życzą skrzydłowemu jak najlepiej. Podkreślają, że to dla niego olbrzymia szansa sportowa. KSZO, wyrażając zgodę na testy szczypiornisty w zespole z Głogowa, nie miał bowiem zamiaru stać na drodze do życiowego sukcesu zawodnika, który ? przypomnijmy ? był wiceliderem tabeli najskuteczniejszych strzelców grupy C I ligi.

Dla Kacpra prawdziwym testem w  barwach Chrobrego były występy w rozgrywanym w Szczecinie Sandra SPA Cup. W pierwszym meczu Chrobry wygrał z MKS Kalisz 26:22, a Kacper zdobył 9 bramek. W drugim Chrobry uległ Sandrze Pogoń Szczecin 26:29. W tym spotkaniu Kacper rzucił 5 bramek. W ostatnim meczu turnieju Chrobry uległ NMC Górnikowi Zabrze 21:26 i Kacper również pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Ostatecznie nasz szczypiornista został najskuteczniejszym strzelcem turnieju z 19 bramkami na koncie.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Kacper Grabowski przechodzi do Chrobrego Głogów. Został królem strzelców Sandra SPA Cup!

  • 20/01/2020 at 10:43
    Permalink

    9+5+5=20 brawo 😉
    A Kacprowi życzę powodzenia. Zapracował na sportowy awans.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *