Będą kolejne piłkarskie powroty? Michał Grunt i Konrad Zacharski znów w KP KSZO 1929?

Informowaliśmy o sfinalizowaniu przejścia do KSZO Adriana Gębalskiego, tymczasem prawdziwym hitem jest już awizowany przez nasz klub możliwy powrót na Świętokrzyską ? po okresie gry w lubelskim Motorze – Michała Grunta. Motor bowiem sprowadza do Lublina Michała Ropskiego ? lidera klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców IV grupy III ligi i miejsca dla Michała w wyjściowej jedenastce zespołu znad Bystrzycy zrobiło się jakby mniej.
Do KSZO może wrócić także nasz wychowanek, Konrad Zacharski. Konrad ostatnie półtora sezonu spędził w Kotwicy Kołobrzeg. KSZO musi się wzmocnić na pozycji bramkarza, gdyż poza Pawłem Lipcem z zespołem trenują tylko dwaj juniorzy – Kacper Rybiński i Kamil Wielguszewski, a dotychczasowy zmiennik Damian Pietrasik przenosi się do Wisły Sandomierz. W orbicie zainteresowań KSZO był 28-letni bramkarz Stali Kraśnik, Sebastian Ciołek, ale a klub nie był w stanie sprostać wymaganiom finansowym piłkarza.
Jeśli KSZO pozyska Adriana Gębalskiego, Michała Grunta i Konrada Zacharskiego, to ? jak podkreśla dyrektor sportowy Sebastian Mazur ? klub zamknie już listę transferową.

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Będą kolejne piłkarskie powroty? Michał Grunt i Konrad Zacharski znów w KP KSZO 1929?

 • 22/01/2020 at 12:45
  Permalink

  Jak któryś z piłkarzy nie jest pewien miejsca w podstawowej 11-ce to hura do KSZO, tam się znajdzie miejce na okres znalezienia nowego klubu. Żenująca polityka kadrowa klubu.

  Reply
 • 23/01/2020 at 14:52
  Permalink

  Hit to byłby transfer z wyższej ligi pilkarzyny , która gra regularnie

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *