Dr Marek Wiecheć na Mistrzostwach Europy w Piłce Wodnej w Budapeszcie (zdjęcia)

Trwa trzeci rok współpracy ostrowczanina dr Marka Wiechecia ze Słowacką Federacją Pływacką i Reprezentacją Słowacji Kobiet w piłce wodnej.
W 2018 roku dr Marek Wiecheć pełnił funkcję fizjoterapeuty drużyny narodowej Słowacji U 19 na Mistrzostwach Europy rozgrywanych na Maderze, w tym roku został powołany na stanowisko fizjoterapeuty Kadry Narodowej Słowacji Kobiet w Piłce Wodnej na Mistrzostwa Europy w Budapeszcie.
– Po 27 latach nieobecności na ME, po ciężkich kwalifikacjach, m.in meczach z Turczynkami, reprezentacja Słowacji kobiet powróciła na zawody tej rangi – mówi dr Marek Wiecheć. – To wielki zaszczyt pracować dla takiego zespołu, który w przeciągu trzech, czterech lat zrobił tak ogromy postęp.
Zresztą, żeńska piłka wodna na Słowacji w ostatnich kilku latach rozwija się naprawdę bardzo intensywnie. Pozdrawiam serdecznie z Budapesztu wszystkich kibiców piłki wodnej. Zawody są świetnie zorganizowane i odbywają się w nowo wybudowanym kompleksie Duna Arena z basenem głównym i widownią na 10000 kibiców. Na koniec jak zwykle zadam pytanie: kiedy piłka wodna kobiet w Polsce, kiedy żeńskie waterpolo w Ostrowcu?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *