Nietrzeźwy kierowca bmw kradł paliwo

W dniu 2 lutego 2020 r. policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 29-letniego ostrowczanina, który kierował pojazdem marki BMW, mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie.

-W trakcie kontroli okazało się, że 29-latek jest sprawcą kradzieży paliwa na jednej ze stacji, której dokonał w dniu 2 lutego 2020 r., ok. godz. 2.30, a więc kilka minut przed zatrzymaniem -mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Został zatrzymany przez policjantów mimo, że jego samochód posiadał inne tablice rejestracyjne. Mężczyzna przyznał się, nie tylko do kradzieży paliwa za kwotę 250 złotych, ale i tablic rejestracyjnych, którymi posłużył się do przestępstwa.

Stróże praw sprawdzili stan trzeźwości 29-latka. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniej popełnione przestępstwa.

Po wytrzeźwieniu ostrowczanin usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, którego dopuścił się w warunkach recydywy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Nietrzeźwy kierowca bmw kradł paliwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *