„Perspektywy” grają i to jak! Koncerty „Korniszonów” i „Siksy”

Klub ?Perspektywy? zaprasza na kolejną dawkę muzyki na żywo.
Zapowiadane propozycje są iście elektryzujące. 29 lutego br. zagra zespół ?Korniszony?, zaś tydzień później kontrowersyjna Siksa. Początek o godz.19.
– Gramy i śpiewamy. Pięknie, aż wióry lecą. Forma jest brudna, treści mocne, a reszty trzeba posłuchać. Może jeszcze ten czterowiersz, żeby oddać posmak naszej twórczości: jak haust wódki w gardła rurze, gorszy niż miód, a grzeje dłużej ? czytamy na stronie zespołu.

?Korniszony? to pięcioosobowa kapela ostatecznie ukształtowana w 2006 r. Fundamentem twórczości jest poezja uliczna dotykająca bez pardonu różnych kawałków ludzkiego żywota, tych zwłaszcza, które bolą, pieką czy swędzą.
– Gramy akustycznie, używając przede wszystkim gitar, basu, harmonijek ustnych, barabanu i czyneli- czytamy. Plączemy się przy tym gdzieś pomiędzy rockiem, bluesem, country, reggae i folkiem, zahaczając często i gęsto o piosenkę autorską. Charakterystycznym elementem naszych występów – zupełnie jak w greckiej tragedii – jest męski chór. Bawi, wzrusza i drażni, trafiając od czasu do czasu we właściwe dźwięki i przenosząc słuchaczy w chropowate zakamarki naszej kreacji. Pięć zdartych gardeł wykrzykujących z całych sił, wszystko co trzeba wykrzyczeć. Ot, poezja wrzeszczana.Tydzień później w Ostrowcu zagra SIKSA, czyli ostatnia przedstawicielka przyszłego zwrotu choreograficznego w stylu punk. Bunt na zamówienie bez organizowania przetargów & clickbaitowa kontrowersja. Piosenkarka estradowa o dwóch głowach, śmiertelna powaga o kwadratowych figurach basu. Niewykwalifikowana instruktorka NOISE-FITNESS, dzieląca trening na wytrzymałościowy, siłowy i formy łączone.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *