Moscow City Ballet z ?Jeziorem Łabędzim? zobaczymy już jutro w Ostrowcu! Bilety będzie można nabyć jeszcze na godzinę przed spektaklem!

Legendarny i najsłynniejszy rosyjski BALLET SMIRNOVA, poza granicami Rosji bardziej znany, jako MOSCOW CITY BALLET znów jest w Polsce. Teatr baletowy założony przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova to zespół tancerzy klasycznych, cieszący się już ponad 30 letnim uznaniem widzów na całym świecie. Moscow City Ballet już w sobotę 29 lutego br. o godz. 19 zaprezentuje w ostrowieckiej hali widowiskowo- sportowej przedstawienie uwielbiane przez polską publiczność ?Jezioro Łabędzie?. Bilety wszyscy spóźnialscy będą mogli nabyć w kasach hali na godzinę przed spektaklem.

Występy Moscow City Ballet charakteryzują olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć, ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Wzruszeń i emocji wzbudzanych przez Moscow City Ballet nie da się opisać ? trzeba ich doświadczyć! W ostatnich latach przedstawienia w Polsce obejrzało ponad 300 tys. osób! Publiczność wychodzi ze spektakli zachwycając się magicznym klimatem przedstawień. Ogromne wrażenie wywołuje talent artystyczny tancerzy i profesjonalizm, który został wypracowany przez lata ciężkich treningów. Godna podziwu wyrazistość ruchów artystów w połączeniu z fantastyczną choreografią, pokazują nam jak bardzo Rosjanie kochają balet.

?Jezioro Łabędzie?, które zobaczymy w Ostrowcu Świętokrzyskim to opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci. Sukces tego spektaklu opiera się na wspaniałej choreografii i muzyce.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *