Spotkanie z Iloną Adamską. O książkach i sposobie na biznes

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza we wtorek 3 marca br. o godz.17 do swej siedziby w Ostrowieckim Browarze Kultury na spotkanie Iloną Adamską.
To wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Zdobywczyni statuetki The Queen of Creativity w konkursie POLISH BUSINESS QUEEN 2016. Od ponad 13 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle?owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało jej w 2017 roku statuetkę za wkład w promowanie przedsiębiorczości kobiet. Jest autorką 13 książek.
W 2016 roku magazyn FORBES umieścił jej firmę w prestiżowym albumie DIAMENTY FORBESA. Ilona opowie o swoich książkach: ?Diamenty kobiecego biznesu?, ?Kobiety, które zmieniają świat? oraz ?Lwice biznesu. O rodzinie i sukcesie?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *